O firmie

Jesteśmy importerem win z Europy. Oferujemy wina, które odkryliśmy wśród wielu wytwórców, zwracając uwagę przede wszystkim na jakość i zaangażowanie rodzin winiarskich w ich tworzeniu.

Są to wina z małych, głównie rodzinnych posiadłości, które odwiedziliśmy, często w towarzystwie osób, dla których wino jest pasją, przygodą i częścią życia. Podczas odwiedzin w winnicach mogliśmy spotkać się z producentami, spróbować poszczególnych win, dowiedzieć się jak powstawały i wybrać te najlepsze.

Specjalizujemy się w winach francuskich, ale mamy też w swojej ofercie wina z Hiszpanii, Niemiec i Austrii. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć ofertę o inne kraje europejskie.

Mamy w ofercie wina różnego rodzaju: wytrawne, półwytrawne, półsłodkie, słodkie, likierowe. Wszystkie nasze wina są dobrej jakości, od win do codziennego spożycia do prestiżowych win na specjalne okazje. Mamy też spory wybór win musujących, wytwarzanych metodą tradycyjną tak jak szampany, w atrakcyjnych cenach.

Spora część win z naszej kolekcji pochodzi z upraw ekologicznych. Posiadamy też wina biodynamiczne, produkowane przez naturalistów, wytwarzane dawnymi metodami (ręczny zbiór winogron i ich wytłaczanie bosymi stopami , wina niefiltrowane, butelkowane bez użycia siarczynów lub przy ich minimalnej ilości).

Nasze wina zostały wyróżnione wieloma nagrodami w swoich rodzimych krajach i na całym świecie, a w Polsce otrzymały wiele złotych i srebrnych medali prestiżowego "Magazynu Wino".

Oprócz win oferujemy czekolady inspirowane winem, ręcznie robione przez mistrza cukiernika przy udziale sommeliera .

Dla wymagających i kochających swoich bliskich, przyjaciół oraz współpracowników możemy przygotować kosze upominkowe wypełnione winami i czekoladami w atrakcyjnych opakowaniach. Dysponujemy sporym wyborem opakowań, na których możemy umieścić logo Państwa firmy.